Skip to main content
Poznaj Digital Broker

O nas

0 tys.

Sprzedanych mieszkań

0

Opinii w Google

0 lat

Doświadczenia

0 osób

Pracuje dla Ciebie

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na najwyższym poziomie

Digital Broker

Digital Broker to kompletna agencja nieruchomości, wywodząca się z SonarHome i zbudowana w oparciu o autorską technologię oraz zaawansowane algorytmy sztucznej inteligencji. Jesteśmy liderem na rynku, a fundamentami oferowanych przez nas usług są specjalistyczna wiedza, doświadczenie oraz nowoczesna technologia. Zmieniamy branżę, dbając o najskuteczniejsze strategie sprzedaży i indywidualne podejście do klienta. Na każdym etapie transakcji korzystamy z unikatowych rozwiązań i aktualnych danych rynkowych.

Posiadamy oddziały w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Poznaniu, Lublinie oraz Aglomeracji Śląskiej i stale poszerzamy nasze zasięgi, by działać jeszcze szybciej, skutecznej i efektywniej.

Skontaktuj się z nami
Kompleksowe usługi Digital Broker
Usługi

Kompleksowe usługi Digital Broker

Nasze możliwości sięgają dalej niż tradycyjne pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości – możesz zlecić nam chociażby opróżnienie lokalu, remont czy wynajem mieszkania zakupionego w celach inwestycyjnych. Jeśli nieruchomość spełnia określone kryteria, możemy również odkupić ją od Ciebie – sprawnie, bezpośrednio i za własne środki.

Niezależnie od wybranej usługi, działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie, aktualne dane rynkowe oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Dbamy o każdy szczegół, maksymalizację zysku i Twoje zadowolenie, dlatego stawiamy przede wszystkim na wyłączne umowy.

Sprzedaj mieszkanie